Publications for UCSF Profiles (6.x-2.0) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Schedule
tr: Zamanlama

en: Email
tr: E-posta

en: Never
tr: Asla

en: Fax
tr: Faks

en: Telephone
tr: Telefon
