Publications for UCSF Profiles (6.x-2.1) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
ar: معطل

en: Weight
ar: الوزن

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Schedule
ar: الجدول الزمني

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Never
ar: أبدا

en: Telephone
ar: هاتف
