Publications for UCSF Profiles (6.x-2.1) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Weight
bn: ভর

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Email
bn: ইমেইল

en: Never
bn: কখনোই নয়
