Publications for UCSF Profiles (6.x-2.1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Weight
eo: Pezo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Never
eo: Neniam
