Publications for UCSF Profiles (6.x-2.1) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Disabled
es: Desactivado

en: Weight
es: Peso

en: Settings
es: Configuración

en: Schedule
es: Tarea programada

en: Email
es: Correo electrónico

en: Never
es: Nunca

en: Department
es: Departamento

en: Telephone
es: Teléfono

en: Person
es: Persona

en: Publication
es: Publicación

en: School
es: Escuela
