Publications for UCSF Profiles (6.x-2.1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
et: Keelatud

en: Weight
et: Kaal

en: Settings
et: Seaded

en: Schedule
et: Ajasta

en: Email
et: E-kiri

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Department
et: Osakond

en: Telephone
et: Telefon
