Publications for UCSF Profiles (6.x-2.1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Weight
eu: Pisua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Schedule
eu: Zeregin programatua

en: Email
eu: Eposta

en: Never
eu: Inoiz ez

en: Telephone
eu: Telefonoa

en: Publication
eu: Argitalpena
