Publications for UCSF Profiles (6.x-2.1) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Weight
fr: Poids

en: Settings
fr: Paramètres

en: Schedule
fr: Planning

en: Email
fr: Courriel

en: Never
fr: Jamais

en: Department
fr: Département

en: Telephone
fr: Téléphone

en: Person
fr: Personne

en: School
fr: École
