Publications for UCSF Profiles (6.x-2.1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Weight
hr: Težina

en: Settings
hr: Postavke

en: Email
hr: E-pošta

en: Never
hr: Nikada
