Publications for UCSF Profiles (6.x-2.1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Never
hy: Երբեք
