Publications for UCSF Profiles (6.x-2.1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Weight
id: Bobot

en: Settings
id: Pengaturan

en: Never
id: Tidak pernah

en: Department
id: Departemen

en: Telephone
id: Telepon
