Publications for UCSF Profiles (6.x-2.1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Weight
is: Vægi

en: Settings
is: Stillingar

en: Email
is: Netfang

en: Never
is: Aldrei

en: Department
is: Deild

en: Telephone
is: Sími
