Publications for UCSF Profiles (6.x-2.1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
it: Disattivato

en: Weight
it: Peso

en: Settings
it: Impostazioni

en: Schedule
it: Pianifica

en: Email
it: E-mail

en: Never
it: Mai

en: Telephone
it: Telefono
