Publications for UCSF Profiles (6.x-2.1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Weight
ka: წონა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Never
ka: არასდროს
