Publications for UCSF Profiles (6.x-2.1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Never
my: ဘယ်တော့မှ

en: PDF
my: PDF ထုတ်ရန်
