Publications for UCSF Profiles (6.x-2.1) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Weight
oc: Pes

en: Settings
oc: Paramètres

en: Schedule
oc: Planning

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Never
oc: Pas jamai

en: School
oc: Escòla
