Publications for UCSF Profiles (6.x-2.1) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Weight
pl: Waga

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Schedule
pl: Harmonogram

en: Never
pl: Nigdy

en: Fax
pl: Faks

en: Department
pl: Departament

en: Telephone
pl: Telefon

en: Person
pl: Osoba

en: Publication
pl: Publikacja

en: School
pl: Szkoła
