Publications for UCSF Profiles (6.x-2.1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
pt: Desativado

en: Weight
pt: Peso

en: Settings
pt: Definições

en: Schedule
pt: Agenda

en: Never
pt: Nunca

en: Telephone
pt: Telefone

en: Person
pt: Pessoa
