Publications for UCSF Profiles (6.x-2.1) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Email
th: อีเมล

en: Never
th: ไม่เคย

en: Fax
th: โทรสาร

en: Telephone
th: โทรศัพท์

en: Person
th: บุคคล
