Publications for UCSF Profiles (6.x-2.1) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
vi: Tắt

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Schedule
vi: Lịch trình

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Never
vi: Không bao giờ

en: Fax
vi: Điện thư

en: Department
vi: Phòng ban

en: Telephone
vi: Điện thoại

en: Save directory
vi: Thư mục lưu
