Publications for UCSF Profiles (6.x-2.0) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Weight
cs: Váha

en: Settings
cs: Nastavení

en: Schedule
cs: Rozvrh

en: Email
cs: E-mail

en: Never
cs: Nikdy

en: Telephone
cs: Telefon
