Publications for UCSF Profiles (6.x-2.0) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
de: Deaktiviert

en: Weight
de: Gewichtung

en: Settings
de: Einstellungen

en: Schedule
de: Geplante Vorgänge

en: Email
de: E-Mail

en: Never
de: Nie

en: Department
de: Abteilung

en: Telephone
de: Telefon

en: School
de: Schule

en: Automatic updates
de: Automatische Aktualisierungen
