Publications for UCSF Profiles (6.x-2.0) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
he: מושבת

en: Weight
he: משקל

en: Settings
he: הגדרות

en: Schedule
he: תיזמון

en: Email
he: דוא"ל

en: Never
he: אף פעם

en: Fax
he: פקס

en: Department
he: מחלקה

en: Telephone
he: טלפון
