Publications for UCSF Profiles (6.x-2.0) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Weight
hu: Súly

en: Settings
hu: Beállítások

en: Schedule
hu: Időzítés

en: Email
hu: E-mail

en: Never
hu: Soha

en: Department
hu: Tanszék

en: Telephone
hu: Telefonszám

en: Person
hu: Személy

en: School
hu: Iskola

en: Automatic updates
hu: Automatikus frissítések

en: Last updated: @date
hu: Utoljára módosítva: @date

en: Settings are saved.
hu: A beállítások mentésre kerültek.
