Publications for UCSF Profiles (6.x-2.0) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
ja: 無効

en: Weight
ja: ウェイト

en: Settings
ja: 設定

en: Schedule
ja: スケジュール

en: Email
ja: メール

en: Never
ja: なし

en: Fax
ja: FAX

en: Telephone
ja: 電話番号

en: Publication
ja: 公表
