Publications for UCSF Profiles (6.x-2.0) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Weight
lv: Svars

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Schedule
lv: Grafiks

en: Email
lv: E-pasts

en: Never
lv: Nekad

en: Fax
lv: Faks

en: Telephone
lv: Tālrunis
