Publications for UCSF Profiles (6.x-2.0) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Weight
mr: मुल्य

en: Settings
mr: संरचना

en: Email
mr: ईमेल

en: Never
mr: कधीही नाही
