Publications for UCSF Profiles (6.x-2.1) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Disabled
ru: Отключено

en: Weight
ru: Вес

en: Settings
ru: Настройки

en: Schedule
ru: Расписание

en: Never
ru: Никогда

en: Fax
ru: Факс

en: Department
ru: Департамент

en: Telephone
ru: Телефон

en: Person
ru: Личность

en: Publication
ru: Публикация

en: School
ru: Школа
