Publications for UCSF Profiles (6.x-2.0) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Weight
sv: Vikt

en: Settings
sv: Inställningar

en: Schedule
sv: Schemaläggning

en: Email
sv: E-post

en: Never
sv: Aldrig

en: Department
sv: Avdelning

en: Telephone
sv: Telefon
