User displays (6.x-1.0) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Default
be: Прадвызначана

en: Picture
be: Выява (аватар).

en: Block
be: Блок

en: Plain text
be: Просты тэкст

en: URL filter
be: Фільтр URL
