User displays (6.x-1.0) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Default
ca: Per defecte

en: Picture
ca: Imatge

en: Block
ca: Bloc

en: Plain text
ca: Text pla

en: User profile
ca: Perfil d'usuari

en: Text only
ca: Només text

en: URL filter
ca: filtre d'URL

en: H1 title
ca: Títol H1

en: H2 title
ca: Títol H2

en: Paragraph title
ca: Títol del paràgraf
