User displays (6.x-1.0) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Default
cy: Diofyn

en: Picture
cy: Darlun

en: Block
cy: Bloc

en: Plain text
cy: Testun plaen

en: Text only
cy: Testun yn unig

en: URL filter
cy: Hidlydd URL
