User displays (6.x-1.0) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Default
fi: Oletus

en: Picture
fi: Kuva

en: Block
fi: Lohko

en: Plain text
fi: Puhdas teksti

en: User profile
fi: Käyttäjäprofiili

en: Text only
fi: Vain teksti

en: URL filter
fi: URL-suodatin
