User displays (6.x-1.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Default
it: Predefinito

en: Picture
it: Ritratto

en: Block
it: Blocco

en: Plain text
it: Testo semplice

en: User profile
it: Profilo utente

en: URL filter
it: Filtro URL
