User displays (6.x-1.0) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Default
lt: Numatytasis

en: Picture
lt: Nuotrauka

en: Block
lt: Blokas

en: Plain text
lt: Paprastas tekstas

en: User profile
lt: Vartotojo profilis

en: URL filter
lt: URL filtras
