User displays (6.x-1.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Default
sk: Predvolené

en: Picture
sk: Obrázok

en: Block
sk: Blok

en: Plain text
sk: Obyčajný text

en: User profile
sk: Používateľský profil

en: Text only
sk: Iba text
