User displays (6.x-1.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Default
vi: Mặc định

en: Picture
vi: Hình ảnh

en: Block
vi: Khối

en: Plain text
vi: Văn bản thuần

en: Text only
vi: Chỉ trình bày bản văn

en: URL filter
vi: Bộ lọc URL
