User displays (6.x-1.2) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Search
ar: بحث

en: Default
ar: الافتراضي

en: Picture
ar: الصورة

en: Block
ar: الصندوق

en: Plain text
ar: نص عادي

en: Text only
ar: النص فقط

en: URL filter
ar: مرشح المسارات
