User displays (6.x-1.2) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Search
da: Søg

en: Default
da: Standard

en: Picture
da: Billede

en: Block
da: Blok

en: Plain text
da: Ren tekst

en: User profile
da: Brugerprofil

en: Text only
da: Kun tekst

en: URL filter
da: URL-filter
