User displays (6.x-1.2) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Search
fa: جستجو

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Picture
fa: تصویر

en: Block
fa: بلوک

en: Plain text
fa: متن ساده

en: User profile
fa: پروفایل کاربر

en: Text only
fa: فقط متن

en: URL filter
fa: فیلتر URL
