User displays (6.x-1.2) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Search
hr: Pretraga

en: Default
hr: Zadano

en: Picture
hr: Slika

en: Block
hr: Blok

en: Plain text
hr: Obični tekst

en: User profile
hr: Profil korisnika
