User displays (6.x-1.2) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Search
hu: Keresés

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Picture
hu: Kép

en: Block
hu: Blokk

en: Plain text
hu: Egyszerű szöveg

en: User profile
hu: Felhasználói profil

en: Text only
hu: Csak szöveg

en: URL filter
hu: URL-szűrő

en: H1 title
hu: <code>h1</code> cím

en: H2 title
hu: <code>h2</code> cím

en: H2 block title
hu: <code>h2</code> blokk cím
