User displays (6.x-1.2) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Search
id: Pencarian

en: Default
id: Bawaan

en: Picture
id: Foto

en: Block
id: Blok

en: Plain text
id: Teks biasa

en: User profile
id: Profil anggota

en: URL filter
id: Saringan URL
