User displays (6.x-1.2) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Search
jv: Goléki

en: Default
jv: Gawan

en: Picture
jv: Gambar

en: Block
jv: Blok

en: Plain text
jv: Teks biasa
