User displays (6.x-1.2) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Search
nn: Søk

en: Default
nn: Standard

en: Picture
nn: Bilete

en: Block
nn: Blokk

en: Plain text
nn: Rein tekst

en: URL filter
nn: URL-filter
