User displays (6.x-1.2) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Search
oc: Recercar

en: Default
oc: Per defaut

en: Picture
oc: Imatge

en: Block
oc: Blòt

en: Plain text
oc: Tèxte brut

en: User profile
oc: Perfil utilizaire

en: URL filter
oc: filtre URL
