User displays (6.x-1.2) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Search
pl: Szukaj

en: Default
pl: Domyślny

en: Picture
pl: Obraz

en: Block
pl: Blok

en: Plain text
pl: Czysty tekst

en: User profile
pl: Profil użytkownika

en: Text only
pl: Tylko tekst

en: URL filter
pl: Filtr adresów URL

en: H1 title
pl: Tytuł H1

en: H2 title
pl: Tytuł H2

en: H2 block title
pl: Tytuł bloku H2

en: Paragraph title
pl: Tytuł paragrafu

en: Build mode: @build_mode
pl: Tryb wyświetlania: @build_mode

en: No user found.
pl: Nie znaleziono użytkownika.

en: Override user search page
pl: Nadpisz stronę wyszukiwania użytkowników
