User displays (6.x-1.2) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Search
sq: Kërko

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Picture
sq: Fotografia

en: Block
sq: Bllokuar

en: URL filter
sq: Filtri URL
