User displays (6.x-1.2) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Search
sv: Sök

en: Default
sv: Förvald

en: Picture
sv: Bild

en: Plain text
sv: Ren text

en: User profile
sv: Användarprofil

en: Text only
sv: Enbart text

en: URL filter
sv: Filter för URL:er
