User displays (6.x-1.2) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Search
ta: தேடல்

en: Default
ta: இயல்பான

en: Picture
ta: படம்

en: Block
ta: பெட்டி

en: Plain text
ta: எளிய உரை

en: URL filter
ta: URL வடிகட்டி
